گریس های صنعتی کلوبر بازدید ۱۶۲

گریس های صنعتی کلوبر

کلوبر به انگلیسی Kluber  و به آلمانی Klüber‏ در کل این شرکت آلمانی هستش در مرکز شهر مونیخ آلمان واقع شده است .

این شرکت یکی از بزرگترین تولید کننده های گریس های تخصصی ، روغن صنعتی و روانکارهای تخصصی جهت استفاده در انواع صنایع می باشد .

کلوبر چیزی به حدود ۲۰۰۰ مدل روانکار تخصصی تولید کرده است .

شروع کننده فعالیت کلوبر شخصی به نام تئودور کلوبر بود که درسال ۱۹۲۹ با تولید روغن معدنی شروع به فعالیت کرد و پس از چندین سال یعنی از سال ۱۹۵۰ شروع به فعالیت و تولید گریس و رونکارهای تخصصی کرده است .

شرکت کلوبر به کیفیت محصول اهمیت زیادی میدهد تا از انتشار گازهای گلخانه ای و زباله جلوگیری کند و صدمه ای به محیط زیست وارد نکند .

کلوبر محصولات خودرا برای صنایعی مثل راه آهن ، خودروسازی و نفت گاز و …تولید کرده است .

محصولات مثل گریس رو برای صنایع کمپرسور ، یاتاقان ساده ، زنجیرها ، دنده تولید کرده است و حدود ۸۰ سال در حوزه ی تجهیزات آزمایشگاهی و روغن های و روانکارهای صنعتی از تامین کننده های اصلی گریس در جهان می باشد.

محصولات کلوبر | kluber

  • انواع گریس ها
  • اسپری های روان کننده
  • روانکاری سح فلزی
  • واکس های روان کننده
  • روانکارهای صنعتی و انواع آن
  • مهارکننده ی خوردگی

محصولات مرغوبی را به مشتریان ارائه میدهد که البته باکیفیت نیز می باشند

همچنین استانداردهای مختلف را رعایت می کنند تا بتوانند استانداردها و گواهینامه های مختلف را دریافت کنند که البته موفق شده اند همچون استانداردهای ISO 9001 , ISO 1401 , TS 16949 و…
همچنین این شرکت در حوزه دارو غذا نیز موفق شده است تا گواهینامه ISO21469 را دریافت کنند. بهترین گریسها را میتوان گریس کلوبر دانست که در عرضه ی گریس این شرکت در دنیا پیشتاز شده است.

فروشگاه هیراداویل نماینده فروش این محصول با کیفیت بالا رو در اختیار مشتریان عزیز قرارداده است که بدون واسطه و به راحتی خرید خودشان را از طریق سایت انجام بدن.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
گریس های صنعتی کلوبر was last modified: آگوست 28th, 2019 by hiraadoi_wp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


طراحی سایت